Titles you rated
BallerinaRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.0
HahahaRated ★ 4.0
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 1.5
The SubstanceRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5