Titles you rated
The MatrixRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Shrek Forever AfterRated ★ 5.0
Ninja AssassinRated ★ 2.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 2.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 3.0
King KongRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0