Movies
Ratings
726
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Soul SnatcherRated ★ 2.5
The YinYang MasterRated ★ 3.5
The Yin-Yang Master: Dream of EternityRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 2.5
Good MorningRated ★ 5.0- HumintRated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 3.5
BurntRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 0.5
BabylonRated ★ 4.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 3.5
Crush and BlushRated ★ 4.0