Movies
Ratings
417
Last HolidayRated ★ 4.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 2.0
ZombielandRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.0
SaltRated ★ 3.0
Behind Enemy LinesRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Captain PhillipsRated ★ 3.0
HostageRated ★ 3.0
FearlessRated ★ 4.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.0
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 2.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Robin HoodRated ★ 5.0
The Art of SeductionRated ★ 2.0
A Perfect GetawayRated ★ 2.0
National SecurityRated ★ 3.0