Movies
Ratings
104
The ReaderRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 2.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0
Marie AntoinetteRated ★ 3.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 5.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
The Tree of LifeRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 4.0