Titles you rated
No Time to DieRated ★ 4.0
TenetRated ★ 5.0
AkiraRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
Blade RunnerRated ★ 4.5
StardustRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.5
Ocean WavesRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 3.5
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 2.0
Casino RoyaleRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
LucyRated ★ 2.5
Fantastic FourRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0