Movies
Ratings
299
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Harold & Kumar Go to White CastleRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
You, Me and DupreeRated ★ 3.0
Marley & MeRated ★ 4.0- The SoloistRated ★ 4.0
SpanglishRated ★ 4.0
Love On-AirRated ★ 4.0
GreaseRated ★ 4.0
Happy GilmoreRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 5.0
Samurai X : Reflection (Rurouni Kenshin)Rated ★ 5.0
Road TripRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
HalfwayRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0