Titles you rated
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 3.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.5
JumperRated ★ 3.5
District B13Rated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 3.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Girl by GirlRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5