Movies
Ratings
1261
Break OutRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 4.0
Midsommar Director's CutRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.5
Bloody TieRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Lilo & StitchRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5