Series
Ratings
183
The Twelve KingdomsRated ★ 4.5
Mrs. PepperpotRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.5
The White Lotus Season 2Rated ★ 3.5
The White Lotus Season 1Rated ★ 4.0
As You Stood ByRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 3.0- 저스트 메이크업Rated ★ 4.0
- DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5- Mo Season 2Rated ★ 4.0
Mo Season 1Rated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Through the DarknessRated ★ 3.5
EuphoriaRated ★ 3.0
The Pitt Season 1Rated ★ 4.0
Sharp ObjectsRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
The Elusive SamuraiRated ★ 3.0