Titles you rated
Singles' InfernoRated ★ 3.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0
Strangers From HellRated ★ 3.5
Alice in BorderlandRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
The Red SleeveRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
VincenzoRated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 5.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Our BluesRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0