Titles you rated
Hot Young BloodsRated ★ 2.5
Love, RosieRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 5.0