Titles you rated
DoctorsRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 4.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 2.0
KAIST Season 1Rated ★ 4.0
Densha otokoRated ★ 3.0
East of EdenRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 5.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 4.0
All InRated ★ 5.0
Painter of the WindRated ★ 4.0
On AirRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0