Titles you rated
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
HannibalRated ★ 3.5
MirandaRated ★ 4.5- MirandaRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0- 다큐프라임 - 2017 시대탐구 청년Rated ★ 4.5
LutherRated ★ 3.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.5
MisfitsRated ★ 4.0
Dead SetRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0