Movies
Ratings
226
The ThroneRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.5
LavaRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.0
What a Girl WantsRated ★ 3.5
FrankenweenieRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
QuickRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 2.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
YogaRated ★ 1.0
WhiplashRated ★ 5.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.5