Titles you rated
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
Heart to HeartRated ★ 2.0
Liar GameRated ★ 2.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 4.0
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 2.0
Master's SunRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Operation ProposalRated ★ 2.5
City HallRated ★ 3.0
9 End 2 OutsRated ★ 2.5
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 2.5