Titles you rated
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Tell Me SomethingRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0