Series
Ratings
234
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 2.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Justice PaoRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 2.5
How I Met Your MotherRated ★ 3.5