Titles you rated
ExitRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 5.0
#AliveRated ★ 1.0
The Man Standing NextRated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 5.0
AshfallRated ★ 2.0
Start-UpRated ★ 3.5
MidwayRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.0
Ad AstraRated ★ 4.0
A Lot Like LoveRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 2.5
Yes ManRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 5.0
Heart BlackenedRated ★ 3.5