Movies
Ratings
30
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
It's a Wonderful LifeRated ★ 5.0
CasablancaRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 5.0
Rear WindowRated ★ 5.0
American History XRated ★ 5.0
PsychoRated ★ 5.0
City LightsRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 4.0