Movies
Ratings
94
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Battlefield HeroesRated ★ 3.0
Heavenly ForestRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
PietaRated ★ 1.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 4.0
Summer Days With CooRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0