Movies
Ratings
226
A Hard DayRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 3.0
My Love, My BrideRated ★ 0.5
ShrekRated ★ 4.0
Everything You Always Wanted to Know About Sex *But Were Afraid to AskRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Transporter 2Rated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The TribeRated ★ 4.0
RobotsRated ★ 3.0