Titles you rated
AtonementRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 2.5
The Chef of South PolarRated ★ 1.5
The Great PassageRated ★ 2.0
JoyRated ★ 3.5
Manchester by the SeaRated ★ 1.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 1.5
The HelpRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 2.0
Baby DriverRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 2.5
Mr. NobodyRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 2.5
The Science of SleepRated ★ 2.5
April StoryRated ★ 3.0
Tokyo Tower: Mom and Me, and Sometimes DadRated ★ 2.0
Her Love Boils BathwaterRated ★ 3.0
The PostmanRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Bagdad CafeRated ★ 5.0