Series
Ratings
34
The Legend of the Blue SeaRated ★ 1.0
Chief KimRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.5
ElementaryRated ★ 5.0
ElementaryRated ★ 5.0
ElementaryRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.5
The Queen of OfficeRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5