Titles you rated
Love in the Big CityRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
The WhaleRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0