Titles you rated
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 2.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 2.0
You Call It PassionRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.0
Legends of the FallRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 4.0
BigRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 3.0
RedRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0- The CureRated ★ 4.0