Titles you rated
4 Legendary WitchesRated ★ 3.0
Three BrothersRated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.0
Mr. BackRated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 4.0- FriendsRated ★ 2.0
Empress KiRated ★ 3.0
GiantRated ★ 2.0- Match Made in HeavenRated ★ 2.0
- PurityRated ★ 3.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5
Witch Yoo HeeRated ★ 3.0
PresidentRated ★ 3.0
Im Kkeok JeongRated ★ 3.0- Mr. QRated ★ 3.0
Tough Guy's LoveRated ★ 3.0
Miss MermaidRated ★ 3.0
SnowmanRated ★ 2.0
Air CityRated ★ 2.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0