Titles you rated
The Beauty InsideRated ★ 4.5
HeadhuntersRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
PixelsRated ★ 2.5
Northern Limit LineRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.5
The WhistleblowerRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 3.5
TroubleshooterRated ★ 2.5
The Plan ManRated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 3.5
Die HardRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.0
The Ring TwoRated ★ 2.5
SecretRated ★ 3.5