Titles you rated
The PiratesRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
TedRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
21Rated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 3.0
WaterboysRated ★ 5.0