Titles you rated
Pulp FictionRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 1.0
PrometheusRated ★ 2.5
Ghost HouseRated ★ 2.5