Titles you rated
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Die Another DayRated ★ 3.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0
Once Upon a Time in China IIRated ★ 4.0
Police StoryRated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.0
Tears of the SunRated ★ 3.0
Underworld: AwakeningRated ★ 4.0
FearlessRated ★ 4.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 4.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 4.0
The Beast And The BeautyRated ★ 4.0
Scary MovieRated ★ 2.0
Liar LiarRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 3.0
Wet DreamsRated ★ 3.0
The Taste of MoneyRated ★ 1.0
Alien³Rated ★ 4.0