Movies
Ratings
26
Blue JasmineRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0