Titles you rated
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.0