Titles you rated
HauntersRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 3.0- WishRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.5
Saw IIRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
MossRated ★ 3.5
BlindRated ★ 3.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.5