Movies
Ratings
33
The Sixth SenseRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0