Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 2.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 2.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 2.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
BlindRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 2.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0