Movies
Ratings
81
The Garden of WordsRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 1.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 2.0
Steve Jobs: Visionary GeniusRated ★ 5.0
21Rated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 5.0