Titles you rated
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
EnchantedRated ★ 2.5
Goodbye MomRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 2.0
BlindnessRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 1.5
The Art of SeductionRated ★ 2.0
OrphanRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
SpreadRated ★ 1.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0