Titles you rated
Singin' in the RainRated ★ 5.0
Patch AdamsRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
Modern TimesRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Jane EyreRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 5.0
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 5.0
You've Got MailRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
May 18Rated ★ 4.0