Movies
Ratings
961
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
OkjaRated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Despicable Me 3Rated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 2.5
Big Fish & BegoniaRated ★ 3.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 1.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 3.5
The Ugly TruthRated ★ 3.5
When Marnie Was ThereRated ★ 3.5
RoomRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5