Titles you rated
Poor ThingsRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
EscapeRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 2.5
Days of Being WildRated ★ 3.5
John WickRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
NopeRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 3.5