Movies
Ratings
423
AssassinationRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 3.5
A Walk Among the TombstonesRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 4.5
Non-StopRated ★ 4.0
The Royal TailorRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The GiverRated ★ 5.0
Blood and TiesRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.5
Grand PianoRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
Han Gong-juRated ★ 3.5