Titles you rated
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Killer ToonRated ★ 1.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0