Series
Ratings
321
As You Stood ByRated ★ 4.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 5.0
AnnaRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Beyond the BarRated ★ 4.0
S LineRated ★ 2.5
TriggerRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
Mom's Friend's SonRated ★ 3.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0
Tomorrow, I'll Be Someone's Girlfriend Season 2Rated ★ 3.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0- Tomorrow, I'll Be Someone's Girlfriend Season 1Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Battle for HappinessRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 3.0