Titles you rated
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 5.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Skeleton Knight in Another WorldRated ★ 5.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5
A Shop for KillersRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 4.0
Uncle From Another WorldRated ★ 5.0- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 4.0
- My Hero Academia: Yuei Heroes BattleRated ★ 4.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 5.0
Mushoku Tensei II: Jobless Reincarnation Part 2Rated ★ 3.5