Titles you rated
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
365: Repeat the YearRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 4.5