Movies
Ratings
220
WhiplashRated ★ 0.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 3.5
Mood IndigoRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Thread of LiesRated ★ 3.0
My Rainy DaysRated ★ 2.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.5
The GiverRated ★ 4.5
MissingRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.0
CarolRated ★ 4.5