Titles you rated
TenetRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Dark ShadowsRated ★ 2.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Marrying the MafiaRated ★ 1.0
La La LandRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 1.0
The MimicRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 2.5
47 Meters DownRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.0
Gangnam BluesRated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.5