Titles you rated
ValkyrieRated ★ 4.0
21 BridgesRated ★ 3.0
Start-UpRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 2.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
The Divine FuryRated ★ 2.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
Annabelle: CreationRated ★ 3.0