Titles you rated
La La LandRated ★ 4.5
Captain PhillipsRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0- Love Strikes!Rated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 3.0
SouthpawRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Lost in TranslationRated ★ 4.0
Kamikaze GirlsRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
Underground RendezvousRated ★ 3.0
Gurren Lagann the Movie: Childhood's EndRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0